Zakopane

Na samym południu Polski zlokalizowany jest region bardzo atrakcyjny turystycznie, jakim jest Podhale przyciągające każdego roku tysiące wczasowiczów. Najbardziej znaną miejscowością w tej okolicy jest miasto Zakopane, które ze względu na liczne walory jest szeroko znane i chętnie odwiedzane nie tylko przez turystów polskich, ale i zagranicznych. Noclegi Zakopane miasta jest nie tylko mnogość atrakcji ale również samo położenie u stóp Tatr, które rozciągają się wokół miasta tworząc niesamowity widok.

Noclegi Zakopane nazywane jest bardzo często zimową stolicą Polski – nie jest to dziwne biorąc pod uwagę różnorodność możliwości uprawiania sportów zimowych. Duża ilość znajdujących się w Zakopanem wyciągów i stoków o różnych stopniach trudności, szlaków turystycznych, które pokonać można głównie pieszo, ale wyznaczone są również rowerowe oraz konne, a nawet skocznia narciarska, gdzie każdego roku odbywają się mistrzostwa.

W samym Zakopanem znajduje się ponadto wiele ciekawych miejsc, najsłynniejszym jest deptak Krupówki, gdzie życie tętni o każdej porze roku, przyciągając turystów pachnącymi oscypkami, kolorowymi straganami, klimatycznymi karczmami oraz wszechobecnym folklorem.

Zakopane noclegi


Możliwość komentowania jest wyłączona.