Zakopane

Antałówka to niewielkie wzniesienie w pobliżu centrum Zakopane noclegi, z którego roztacza się piękny widok na Tatry i Zakopane.

Turyści preferujący piesze wycieczki mogą zaplanować przyjemny spacer z samego centrum Zakopanego. Po wyjściu z lasu możemy się już rozkoszować wspaniałym widokiem na Tatry i za kilka minut stoimy na szczycie Antałówki.

Zakopane to kurort, stolica Tatr,  niepowtarzalna atmosfera oraz przepiękne krajobrazy. Zakopane nocleg, pensjonaty,wille. apartamenty, pokoje gościnne, tanie noclegi   stanowi bazę wypadową w  wysokie polskie góry. Znajduje się tu wiele kawiarni, galerii sztuki. Liczne baseny : Aqua Park w Zakopanem, Termy Podhalańskie, Bukowina Tatrzańska, Bania w Białce Tatrzańskiej oraz Termy Chochołów.

Noclegi w Zakopanem oferuje wiele atrakcji np.  wycieczki w Tatry z przewodnikiem górskim, przejazd kolejką na Kasprowy Wierch;  wycieczki do dolin tatrzańskich, zwiedzanie Zakopanego Muzeum Tatrzańskie, Wielka Krokiew itp

Zakopane noclegi usytuowane z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewnia odpoczynek i relaks.

Zakopane tanie noclegi to miasteczko, gdzie każdy turysta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki zabytkowym budynkom i imprezom kulturalnym można poznać historie miasta, obyczaje góralskie i gwarę. Liczne restauracje i karczmy regionalne umożliwiają spróbowanie góralskich specjałów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.