Wypocznij w Zakopanem

Zakopane to najpopularniejszy ośrodek turystyczny w Polsce, odwiedza je blisko trzy miliony turystów. Piękne widoki na okoliczne szczyty rozciągają się praktycznie z każdego miejsca w Zakopanem.
W Zakopanem wiele atrakcji czeka również w wakacje, wiosną oraz jesienią. w Zakopanem znajduje się neogotycki Kościół św. Rodziny, Muzeum Tatrzańskie, Miejska Galeria Sztuki.
 Dla amatorów aktywnego wypoczynku polecamy  Dolinę Chochołowskę, Kościeliska i Pięciu Stawów. Jednak najbardziej znanym w okolicy Zakopanego jest Morskie Oko. W czystej wodzie jeziora zobaczymy pstrągi. Jezioro jest pochodzenia polodowcowego.
Zakopane to  cicha i spokojna miejscowość, to piękny krajobraz  na otaczające góry ze wspaniałą lokalizacją w centrum Zakopanego. W pobliżu Zakopanego znajduja się wyciągi narciarskie. Zakopane to turystyczna miejscowość otoczona górami, lasem, pięknymi widokami oraz wiloma atrakciami. Stwarza idealne warunki do wypoczynku.
Zakopane noclegi oferuje dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz rodzinne typu studio wyposażone w telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz podstawowe sprzęty zapewniające komfortowy nocleg. Dostęp do lodówki i aneksu kuchennego lub mikrofalówki pozwala na przygotowanie własnych posiłków. Zwykle jednak nie jest to konieczne, ze względu na bliskość restauracji i karczm regionalnych dostępnych na każdą kieszeń.
Atrakcje w okolicy Zakopane noclegi centrum:
  • 200 m (3-5 minut spacerem) do stacji narciarskiej na polanie Szymoszkowa
  • 200 m do letniego kąpieliska geotermalnego
  • 200 m do karczmy regionalnej
  • 300 m do najbliższego sklepu spożywczo-przemysłowego
  • 300 m do zabytkowej ulicy Kościeliskiej
  • 400 m do prawdziwej góralskiej bacówki, gdzie można kupić naturalnie wytwarzane i wędzone oscypki (w sezonie letnim)
  • 800 m do dolnej stacji kolejki linowo-terenowej na Gubałówkę i regionalnego targu Pod Gubałówką
  • 3,5 km (ok. 40 minut spacerem) do Wielkiej Krokwi – skoczni narciarskiej

Możliwość komentowania jest wyłączona.