W pięknym Zakopanem…

Zakopane to miasto i gmina w województwie małopolskim, które jest siedzibą powiatu tatrzańskiego. Położone jest na południu Polski. Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr, dużym ośrodkiem sportów zimowych, od dawna nazywane nieformalnie „zimową stolicą Polski”. W granicach administracyjnych miasta znajduje się także znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego.

 Zakopane noclegi tanie to pokojnie spędzony czase w kameralnej i rodzinnej atmosferze. Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski.
W Zakopanem ma początek wiele szlaków turystycznych wiodących w różne partie Tatr, min.na Gubałówkę,  kolejką linową na Kasprowy Wierch. Jest tu mniejszy tłok niż na samej Gubałówce, na którą można się stąd dostać Szlakiem Papieskim.Zima tłumy kibiców zbierają się pod Wielką Krokwią odbywają się tutaj zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Zakopane noclegi to prestiżowe obiekty  to doskonałe miejsce dla osób lubiących komfort to także świetna baza wypadowa w góryZakopane to bardzo dobre miejsce na wypoczynek  to doskonałe miejsce wypadowe do pobliskich dolin   Chochołowskiej, Kościeliskiej, Małej Łąki. Roztacza się z tąd piękny widok na TatryZakopane ośrodki wczasowe to doskonale  położone, malownicze miejsca, doskonała obsługa. Do dyspozycji  wypoczynek  w ośrodkach wypoczynkowych obsługa najwyższym poziomie.
o
W POBLIŻU OŚRODKÓW:
* Wyciągi narciarskie
* Karczm z góralską muzyką
Zakopane ośrodki wczasowe  pozwala na łatwy dostęp do wszystkich atrakcji górskiego kurortu.

Pokoje przestronne, wykończone z największą starannością funkcjonalnie, w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego

Atutem Zakopanego jest widok na całą panoramę Tatr,   sprawia iż wypoczynek jest prawdziwym relaksem i powrotem do natury oraz wiele atrakcji

–  Krupówki
– Park Miejski
–  Dolina Strążyska, Kościeliska, Chochołowska
-Droga pod Reglami,
– Wielka Krokiew,

Zakopane jest ulubionym miejscem dla turystów. Przy Krupówkach znajduje się Muzeum im Tytusa Chałubińskiego, rozciąga się także wspaniały widok na Giewont. Przechadzając się po Krupówkach warto zwrócić uwagę na neoromański kościół pod wezwaniem Świętej Rodziny.

Zakopane wielokrotnie organizowało ważne imprezy sportowe (rokrocznie na Wielkiej Krokwi odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich), a także imprezy regionalne, kulturalne, sportowe, jak również koncerty gwiazd. Miedzy innymi: Majówka Tatrzańska, Dni Zakopanego, Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, Tatrzańskie Wici, Jesień Tatrzańska, Żywiec – Na Śniegu, Puchar Świata w Skokach Narciarskich i wiele innych wydarzeń.


Możliwość komentowania jest wyłączona.