Trasa Maratonu Liczyrzepy w Karpaczu

START – Dwór Liczyrzepy – Karpacz noclegi
Jedziemy Ul Obrońców Pokoju – na rondzie pierwsza w prawo wjazd na ul konstytucji 3 go Maja

następnie ( 1,8km ) skręcamy w prawo w ul Kowarską jedziemy w kierunku na Ścięgny.

Ścięgny- krzyżówka przy kościele ( 3,4 km ) jedziemy na wprost – kierunek na Kowary.

Kowary – krzyżówka ( 8,1 km ) – Uwaga niebezpieczne miejsce droga ruchliwa – skręcamy w lewo kierunek Mysłakowice – w tym miejscu rozpoczyna się pętal, którą uczestnicy dystansu GIGA będą musieli pokonać trzy razy.

Kostrzyca ( 11,00 km ) skręcamy w prawo kierunek Bukowiec.

W Bukowcu ( 12,5 km ) jedziemy w kierunku na Karpniki po drodze mijamy Krogulec.

Na skrzyżowaniu w Karpnikach ( 16,1 km ) jedziemy w prawo – przejeżdżamy przez Karpniki, – 17,8 km jedziemy drogą główną na Przełęcz Karpnicką, zjeżdzamy do Trzcińska i kierujemy się droga główną do Janowic.

Janowice przy przejeździe kolejowym ( 24,30 km ) jedziemy prosto przez Miedziankę w kierunku na Marciszów.

Marciszów ( 31,00 km ) jedziemy w prawo w kierunku na Wieścieszowice, dalej kierujemy sie na Rędziny i podjeżdżamy na Przełęcz Rędzińską ( 802 metry npm ) GDZIE BEDZIE USYTUOWANY PUNKT ŻYWNOŚCIOWY.

Zjazd do Pisarzowic ( 42,90 ) skręcamy w prawo dojazd do drogi głównej , ponownie sręcamy w prawo i przez Szarocin, Leszczyniec i Ogorzelec zdobywamy Przełęcz Kowarską ( 52,80 km ) teraz mamy około 6 km zjazdu do skrzyżowania, na którym rozpoczynaliście pierwszą pętlę, pokonujecie ją jeszcze dwa razy i gdy ponownie dojedziecie do tego skrzyżowania skręcacie w lewo – kierunek na Karpacz.

W miejscowości Ścięgny – skrzyżowanie przy kościele ( 166,40 km ) skręcacie w lewo ( uwaga musicie ustąpić pierwszeństaw przejazdu obok Western City wjeżdżacie do Karpacza gdzie w miejscu startu przy Dworze Liczyrzepa usytuowana jest Meta.

Przejechaliscie dystans GIGA.


Możliwość komentowania jest wyłączona.