Noclegi w Białce Tatrzańskiej

Noclegi w Białce Tatrzańskiej 

Białka Tatrzańska to malownicza miejscowość na podhalu, znana główne z uprawiania sportów zimowych, położona jest na jednej z najpiękniejszych , oraz najczystszych rzek tatrzańskich- Białką

Wieś ciągnie się na długości 8 km wzdłuż rzeki . Otoczona jest okolicznymi wzgórzami: 

Lasy zajmują około 20% powierzchni wsi. W Białce Tatrzańskiej panuje klimat górski, ale jest on dużo łagodniejszy niż w pobliskich Tatrach. Lato w Białce jest ciepło. Zarówno zimą jak i latem Białka może się pochwalić obłożeniem odwiedzających.

Z wejść do Tatrzańskiego Parku Narodowego można udać się na wiele ciekawych i różnorodnych wycieczek. Z

Zimą Białka Tatrzańska ma bardzo wiele do zaoferowania . Białka Tatrzańska noclegi blisko wyciągu, Narciarze i snowboardziści mogą skorzystać z trzech wyciągów narciarskichLiczne Ośrodki Narciarskie: w Białce Tatrzańskiej: „Kotelnica Białczańska”, „Bania” i „Kaniówka”, w Bukowinie Tatrzańskiej: „Turnia” i „Rusin-ski”oraz w Jurgowie: „Hawrań”, w Czarnej Górze: „Koziniec” i „Litwinka”... Na terenie Białki Tatrzańskiej znajduje się także lodowisko. Dodatkową atrakcją Białki Tatrzańskiej jest nowoczesny kompleks basenów termalnych cieszący się ogromną popularnością zarówno latem, jak i zimą.

Dla miłośników historii , najczęściej odwiedzanym zabytkiem jestdrewniany kościółek pw. św. Szymona i Judy Tadeusza z 1700 roku .

Białka Tatrzańska  noclegi  to doskonała baza wypadowa na Morskie Oko, Rysy czy Dolinę Pięciu Stawów Polskich.

Białka Tatrzańska noclegi blisko term tj Baseny termalne: „Terma Bukowina”, „Terma Białka” i „Terma Szaflary”.

Coroczne imprezy regionalne: „Sabałowe Bajania”, „Karnawał Góralski” oraz liczne festyny. noclegi Białka Tatrzańska doskonała baza wypadowa w Tatry Polski
– w Czarnej Górze: Koziniec
– w Białce Tatrzańskiej: Kotelnica Białczańska, Bania i Kaniówka,
– w Bukowinie Tatrzańskiej: Turnia i Rusin-ski,
– w Jurgowie: Jurgow-ski.
Ścieżki rowerowe.
Zabytki architektoniczne.

Spacery z pięknymi widokami na Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę, Ścieżki rowerowe, Rafting – spływ łodziami pontonowymi po Białce.

Noclegi Białk Tatrzańska 

34-405 Białka Tatrzańska


Każdy prawie wie że Białka Tatrzańska to miejscowość położona tuż pod najwyższymi szczytami Tatr. Jest świetnym miejscem aby ruszyć stąd na wycieczki w Pieniny i Gorce.  W Białce można wypocząć korzystając z licznych atrakcji tj Aqua Park w Bukowinie  oraz Termy Bania. Oprócz tego w ziemie zaparaszają najlepsze tereny narciarskie na Kotelnicy Białczańskiej oraz  wyciąg Litwinka i wyciągi narciarskie w Czarnej Górze, Bukowinie Tatrzańskiej i Jurgowie.


Białka tatrzańska tanie noclegi oferuje miejsca noclegowe w pokojach, pensjonatach,ośrodkach wypoczynkowych w dwu do czteroosobowych z łazienkami.

Pokoje wyposażone są

  • w telewizory, 
  • łazienki,


Białka Tatrzańska noclegi z wyżywieniem proponuje pełne wyżywienie, kuchnie regionalną. 
Posiłki podawane w jadalni z kominkiem.

Oprócz dużego ogrodu z dojściem do rzeki można także korzystać ze świetlicy z telewizorem i stołem do ping-ponga.

tanie noclegi w Białce Tatrzańskiej, Białka Tatrzańska pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.