Murzasichle…

Murzasichle jest to wieś podhalańska znajdująca się w gminie Poronin. Ta malownicza miejscowość położona jest u podnóża Tatr, na skraju tatrzańskiego Parku Narodowego. Stanowi świetną bazę letniskowo-rekreacyjną i dobre miejsce do wypadów w góry.
Murzasichle noclegi obok wyciągu jest doskonałym miejscem dla początkujących narciarzy, znajduje się tu kilka wyciągów orczykowych (wszystkie są dośnieżane i ratrakowane), o łagodnym nachyleniu, co daje możliwość spokojnych zjazdów i swobodnej nauki. Mamy tu do dyspozycji pięć wyciągów orczykowych o długości od 180 do 450 m.
SNOWTUBING – czyli zjazd na specjalnych oponach po wyznaczonym torze. Opony te wyciągane są w górę wyciągiem. Świetna zabawa! Stoki są bardzo dobrze zadbane sztucznie zaśnieżane, oświetlone i przygotowane przez ratrak; mamy do dyspozycji darmowy parking, szkołę narciarską i wypożyczalnie sprzętu zimowego. Jest też sztucznie mrożone lodowisko jeśli mamy ochotę na inne zimowe atrakcje.
Bardziej zaawansowani amatorzy nart mogą bez trudu dojechać do położonej 4 km na wschód miejscowości Małe Ciche, w której znajduje się większy kompleks narciarski (trasy zjazdowe do 1250 m).
Zimą mamy też możliwość zorganizowania kuligu w saniach a nawet w wozach góralskich.
W okresie letnim Murzasichle pokoje jest dobrym punktem wypadowym do pieszych wycieczek w Tatry. Znajdujące się najbliżej wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego, to Brzeziny, Toporowa Cyrhla, Jaszczurówka oraz Kuźnice. W okolicy Murzasichla znajdują się także ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe z pięknymi widokami.

Murzasichle noclegi
34-531 Murzasichle

 

Noclegi w Murzasichlu położone  w pięknej scenerii Tatr, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja Dworu zapewnia spokojny wypoczynek. Idealne miejsce do spacerów i wycieczek .

   Murzasichle noclegi oferta skierowana dla wymagających klientów, oferuje kilkadziesiąt luksusowo wyposażonych pokoi  oraz apartamenty, pokoje gościnne, osrodki wypoczynkowe, kwatery pryatne, wille. Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony z widokiem na całą panoramę Tatr.
 Wielofunkcyjne sale restauracyjne, konferencyjna umożliwiają organizacje spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, bankietów, przyjęć okolicznościowych, eventów.
    Atrakcje okolicy:
  • atrybutem Murzasichla jest doskonałe położenie blisko  od kompleksu narciarskiego (rabat 30%),
  • wypożyczalni sprzętu narciarskiego =
  • szkółka narciarska,
  • jazda konna,
  • bliska odległość do basenów termalnych
  • w okolicy liczne restauracje i karczmy.