Mazury

Mazury to region bardzo popularny wśród turystów dzięki jeziorom i rzekom. Mazury nazywane są trafnie Krainą Tysiąca Jezior. Mazury to jednak nie tylko jeziora, trzeba wspomnieć, że znajduje się tu także wiele szlaków pozwalających na uprawianie turystyki pieszej a także rowerowej.
Na Mazyrach znajdziemy wiele atrakcji wśród nich wymienić można Twierdzę Boyen w Giżycku, pałace i zamki krzyżackie, Muzea Etnograficzne, któe znajdują się w Olsztynku oraz w Węgorzewie.
Trzeba jednak pamiętać, że współczesne Mazury organizują wiele imprez do najważniejszych imprez należą: Piknik Country, Festiwale Muzyki Rockowej, Festiwal Piosenki Żeglarskiej i Morskiej Szanty i wiele innych imprez które przyciągają tłumy.
Mazury to także obszar, na którym spotkać można wiele obiektów architektury sakralnej, w tym świątynie, kaplice i kapliczki, 
Noclegi na Mazurach  znajdują się w samym sercu Mazur. Lokalizacja miasta zapewnia szybki dostęp do pereł Warmii i Mazur. W okresie letnim w Mrągowie odbywają się:
Piknik Country,
Mazurska Noc Kabaretowa,
Festiwal Muzyki Kresowej.Mazury noclegi domki to idealne miejsce gdzie można spędzić czas. Nad Jeziorem Wadąg serdecznie Państwa zaprasza! W ofrcje znajdziemy domki letniskowe, pokoje gościnne, kwatery, apartamenty, agroturystyke przeznaczonego do wypoczynku. Noclegi umiejscowione jest w spokojnym miejscu, noclegi nad jeziorem Mazury  obfitującym w wiele gatunków ryb. Warunki klimatyczne oraz krajobrazowe Zielonych Płuc Polski pozwolą na zregenerowanie sił i powrót do codzienności niezwykle wypoczętym. Dodatkową atrakcją jest możliwość jazdy i nauki jazdy konnej w niedalekim Barczewku .

Serdecznie zapraszamy Państwa do w żeglarskiej stolicy Polski – Mikołajkach. Noclegi na Mazurach od lasu, a od jeziora . Równie blisko znajduje się kąpielisko, pomost cumowniczy i wędkarski oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Jednosześnie z wypoczynkiem na łonie natury oferuje możliwość obcowania ze sztuką. Gościniec AS jest własnością artysty, który posiada autorską galerię rzeżby i malarstwa.
 Organizowane są  spływy kajakowe po rzece Krutynia oraz wycieczki piesze. Możliwość jazdy konnej wierzchem lub przejażdżki bryczką. Można  organizować ogniska i grillować.
Mazury noclegi domki oferuje :
– Pokoje 2-osobowe.
– Studio 2-osobowe, 2-pokojowe.
– Salon 3-osobowy z częścią wypoczynkową i sypialną.
– Salon 3-osobowy na poddaszu.
W każdym pokoju:
  • łazienka,
  • lodówka,
  • taras,
  • TV-SAT,
  • bezprzewodowy internet.
Serdecznie Zapraszamy!
Mazury wakacje, Mazury pensjonaty, Domki mazury, Mazury noclegi, Mazury noclegi domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.