Koncert Dwóch Latarni w Rozewiu

Już 11 sierpnia w Rozewiu Koncert Dwóch Latarni – Plac na ulicy Leona Wzorka otulony latarniami.
Uczta dla ucha miłośników piosenki żeglarskiej ,wystąpi zespół EKT Gdynia Jego nazwa wywodzi się od Elitarnego Klubu Turystycznego, mającego swoją siedzibę w Gdyni od 32 lat na rynku muzycznym. Startujemy o 21,30 , już dzisiaj zarezerwuj wolny czas na cudowny wieczór. Organizatorem tego wydarzenia jest Sołtys i Rada Sołectwa Rozewia, CKPiS we Władysławowie.

Na liście najpopularniejszych miejscowości letniskowych nad Bałtykiem od wielu lat króluje Władysławowo. Znajdziemy tu świetne warunki do plażowania i rozbudowane zaplecze rekreacyjno-usługowe .

Władysławowo to typowy nadmorski kurort, bliskośc do  Morza Bałtyckiego czyni to miasto niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym.  Na terenie miasta znajdują się pewne zabytkowe obiekty. Do takich zabytków należy między innymi kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyLatarnia Morska Rozewie, którą wzniesiono w XVII wieku, słynny Dom Rybaka. To właśnie z tego miejsca zobaczyć można najpiękniejszą panoramę miasta oraz morza, Przylądku Rozewie czy też Mierzei Helskiej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.