Karpacz zaprasza

Zdecydowanie największą liczbę gości ściągają do Karpacza narty. Poza kilkoma mniejszymi stokami w różnych częściach miasta – m.in. „Karpatka-Ski-Panorama” na Płóczkach, „Kolorowa” w samym centrum czy „Relaks” na Wilczej Porębie – główny kompleks narciarski rozlokował się poniżej Kopy.

Noclegi w Karpaczu, Udostępnione zimą szlaki Karkonoskiego Parku Narodowego to idealne miejsce do wędrówek na nartach biegowych czy rakietach śnieżnych. .
Noclegi Karpacz idealnie nadaje się dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z narciarstwem. Karpacz oferuje łatwe, profesjonalnie przygotowane stoki narciarskie . Można liczyć na pomoc instruktorów i wypożyczalnie sprzętu. Dla zaawansowanych narciarzy czeka kompleks narciarski „Śnieżka”, którego nartostrady znajdują się już na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego.

Amatorów biegówek zapraszamy do Karpacza Górnego, gdzie wyznaczono szlak do uprawiania tego sportu. Przy dobrych warunkach śniegowych istnieje tu również możliwość nauki podstaw narciarstwa biegowego z instruktorem i wypożyczenia dobrej jakości sprzętu

Karpacz noclegi domki, Karpacz pensjonaty, Karpacz apartamenty oferuje noclegi w urokliwie położonym mieście Karpacz. Noclegi położone  w centrum miasta. W Karpaczu  można spokojnie wypocząć, zachwycając się widokiem gór, jaki rozciąga się z okien.  Pensjonaty w Karpaczu oferują  spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta, znajdziemy tu  komfort wypoczynku jaki można odnaleźć w kameralnych ośrodkach wypoczynkowych.

Dzieci mogą wyszaleć się na specjalnie wyznaczonych i przygotowanych górkach saneczkowych znajdujących się w centrum miasta i w dzielnicy Płóczki, a także torach do snowtubingu czy całorocznym torze saneczkowym AlpineCoaster. Miłośników łyżwiarstwa zapraszamy na otwarte przez cały rok lodowisko syntetyczne, a wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia udziału w kuligu przy blasku pochodni.

Karpacz noclegi 

58-540 Karpacz

 

Karpacz tanie noclegi położone jest w górskim kurorcie Karpacz, który leży u stóp najwyższego szczytu Karkonoszy- Śnieżki. Karpacz W okresie letnim jest idealnym miejscem wypadowym dla miłośników górskich wycieczek, natomiast w okresie zimowym można skorzystać z wielu pobliskich wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności – np.
Lodowiec
Kolorowa
Nowa kanapa
Noclegi  w centrum Karpacza otoczony dużym ogrodem, przy głównej drodze. Komfortowe pokoje z łazienką, przedpokojem oraz oddzielnym wejściem od ogrodu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.