Karpacz

Karpacz leży u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki  to najatrakcyjniejsza część Sudetów Zachodnich. Miasto położone jest na wysokości od 480 do 885 m.n.p.m.

Doskonałe warunki w Karpaczu, powodują iż jest on ośrodkiem sportów zimowych.

Noclegi w Karpaczu oferuja tysiace  miejsc noclegowych,  posiada wymarzone warunki do uprawiania sportów zimowych.  Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy do Kompleksu Narciarskiego „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o różnej skali trudności. W Karpaczu znjaduje się kilkanaście wyciągów, liczne restauracje, dyskoteki i atrakcje turystyczne jak np. letni tor saneczkowy w centrum miasta czy Western City w Ścięgnach pod Karpaczem.

Karpacz noclegi najpopularniejsza miejscowość wypoczynkowa w Karkonoszach. Czy zimą, czy latem, miasto ma wciąż bardzo wiele do zaoferowania, nie sposób nie zauważyć charakterystycznej sylwetki Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy. Na szczęście wejście na nią nie jest zbyt trudne. Wystarczy podjechać wyciągiem na Małą Kopę i stamtąd ruszyć prostą drogą do schroniska pod Śnieżką.

Noclegi Karpacz Wspaniałe to miejsce do turystyki . Trasy do turystyki rowerowej i pieszej w bezpośrednim sąsiedztwie. W pobliżu Termy-kompleks basenów i Uzdrowisko Cieplice, wodospad Przesieka, zamek Chojnik,  ruiny zamku księcia Henryka, Karpacz i Szklarska Poręba.

Karpacz noclegi domki położone blisko szlaków turystycznych, w pobliżu kryty basen, stok narciarki, korty tenisowe, jazda konna.

Karpacz pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne otulone górami znajduje się w sercu Sudetów, w dolinie rzeki Łomnicy.  Górski klimat, czyste powietrze, piękne widoki oraz liczne atrakcje turystyczne sprawiają, iż Karpacz jest chętnie odwiedzany przez setki turystów.  Lokalizacja ta łączy w sobie zarówno ciszę i spokój okolicy położonej poza centrum miasta, jak również możliwość szybkiej komunikacji z centrum.

Karpacz ośrodki wypoczynkowe  wnętrzem o niepowtarzalnym klimacie położony w centrum Karpacza otoczony zielenią i dużym ogrodem posiada wiele miejsc noclegowych  w pokojach 1,2,3,4 osobowych z łazienkami. Ośrodki wypoczynkowe w Karpaczu znajdują się w spokojnym oraz pięknym miejscu. Położenie blisko  od centrum miasta zapewnia wypoczywającym turystom niezbędny spokój oraz stanowi znakomitą bazę wypadową do zwiedzania okolicy.

Rejon Karpacza to znakomite miejsce do uprawiania różnego rodzaju sportów min
– turystyki pieszej i rowerowej,
– kolarstwa górskiego,
– narciarstwa zjazdowego i biegowego,
– ski turingu,
– szybownictwa i paraglidingu

.


Możliwość komentowania jest wyłączona.