Białka Tatrzańska

Zapraszamy  wszystkich bardzo gorąco do malowniczej miejscowości jaką jest Białka Tatrzańska. Białka Tatrzańska wieś podhalańska  położona w woj. małopolskim, w gminie Bukowina Tatrzańska, nad Białką.
Jest to znana miejscowość letniskowa oraz zimowa posiadająca koleje linowe, wyciągi narciarskie oraz baseny termalne.
Białka Tatrzańka noclegi, Białka Tatrzańka noclegi, Białka Tatrzańka tanie noclegi, Białka Tatrzańka pensjoinaty, Białka Tatrzańka pokoje gościnne usytuowane w samym centrum Białki Tatrzańskiej, blisko stoków narciarskich Kotelnica Białczańska i Basenów Termalnych Bania, to wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek.

Białka Tatrzańka noclegi z wyżywieniem to możliwość wykupienia smacznego domowego wyżywienia. Pyszne regionalne posiłki przygotowywane są z produktów z własnego gospodarstwa.

Noclegi w Białce Tatrzańskiej to idealne miejsce na wypoczynek, organizację, szkoleń jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych. Komfortowe noclegi to jednak nie wszystko, co może zaoferować Białka Tatrzańska. Zimą czekają  świetnie przygotowane trasy na Kotelnicy oraz innych wyciągach, gdzie można oddać się uprawianiu sportów zimowych. PLatem można podziwiać piękne widoki, wędrować  po górach, odpoczywać przy rzece Białce i zażywać kąpieli w pobliskich termach. 

Białka Tatrzańska pensjonaty jest również świetnym wyborem na imprezy, przyjęcia i bankiety. Białka noclegi zachwyci wszystkich turystów górskim krajobrazem, pięknymi widokami.  Bardzo blisko jest stąd do rezerwatu Przełom rzeki Białki. Do atrakcyjnych turystycznie miejsc niedaleko należy : zamek w Niedzicy, spływ tratwami Przełomem Dunajca,  stadnina koni wierzchowych w Łopusznej, a także na środowe jarmarki w Nowym Targu, Zakopane, doliny tatrzańskie oraz słowackie kąpieliska termalmalne.

Białkta Tatrzańska noclegi blisko wyciągu to doskonała lokalizacja, sprzyjająca wypoczynkowi oraz  bliskości  najlepszych wyciągów Podhala jak Kotelnica.

Białka Tatrzańska noclegi blisko basenów termalnych to wypoczynek i reklaks w słynnych termach Bania. Wybierając nocleg w Białce wypoczywasz w serdecznej, góralskiej atmosferze, korzystając z uroków Białki Tatrzańskiej.

 

 

tanie noclegi w Białce Tatrzańskiej, Białka Tatrzańska pensjonaty, białka tatrzańska ośrodki wypoczynkowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.