Dom Wypoczynkowy SOSNA

Ruciane-Nida
ul. Mazurska 14
12-220 Ruciane-Nida

 

Witamy w DW SOSNA – Ruciane Nida

Szanowni Państwo!
Gorąco witamy w Domu Wypoczynkowym SOSNA. Mamy nadzieje, że za pomocą informacji zawartych na Naszej witrynie uda Nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku i ułatwi jego sprawną organizację.
Życzymy miłego wypoczynku!!!
Pokoje
Proponujemy Państwu dwa hotele na 67 miejsc noclegowych. Pokoiki są dwu- i trzyosobowe wraz z łazienka i TV. Do dyspozycji Gości są miejsca na grillowanie, restauracja, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, parking.
Ponadto organizujemy rejsy statkami pasażerskimi po jeziorach mazurskich, różne imprezy okolicznościowe oraz konferencje dla dużych i małych firm. Ośrodek jest całoroczny i o każdej porze roku można znaleźć coś dla siebie. Zimą organizujemy kuligi a jesienią zapraszamy zbieraczy grzybów do lasów cieszących się obfitością runa leśnego.
Jadalnia
Zapraszamy serdecznie do spróbowania Naszych potraw przygotowanych według polskich domowych przepisów. Do Państwa dyspozycji jest restauracja na 100 osób w której organizujemy wesela i różne imprezy okolicznościowe i w której każdy z Państwa napewno znajdzie swoją ulubioną potrawę na liście karty dań.
Ogniska i grille
Na terenie naszego ośrodka znajduje się również specjalnie przygotowane miejsce na ognisko oraz stylowa wiata.

Możliwość komentowania jest wyłączona.