Darłówko noclegi,domki

Darłówko – jest nadmorską częścią miasta Darłowa na Wybrzeżu Słowińskim.

Całe Darłówko zaostało objęte obszarem chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski. Główna część kanału portowego Wieprzy również została objęta specjalnym obszarem ochrony siedlisk „Dolina Wieprzy i Studnicy”.

Noclegi Darłówko to wspaniałe miejsce do wypoczynku  dla  turystów którrym zależy na ciszy i spokoju. Noclegi w Darłówku położone w miejscu cichym, spokojnym i bezpiecznym, z dala od miejskiego zgiełku i co najważniejsze blisko plaży.

Znajduje się tutaj ujście rzeki Wieprzy do Morza Bałtyckiego, która poprzez kanał portowy rozdziela miasto na dwie części północno-wschodnią i południowo-zachodnią

W Darłówku mieści się port z latarnią morską, organizowane są rejsy wędkarskie i wycieczkowe . Latem czeka na turystów wiele atrakcji takich, jak np. koncerty, imprezy plenerowe, cykliczne festiwale, spotkania z gwiazdami m. in. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Historycznych.

W sezonie letnim jest tam organizowanych wiele imprez. Co roku odbywa się tu Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych.  To właśnie tu znajdują się pozostałości stanowiska po największej poruszającej się po torach armacie świata, zbudowanej przez Niemców, którą nazwano pieszczotliwie Dora.

Darłówko noclegi z widokiem na morze to niezwykły mikroklimat, szeroka, czysta, plaża oraz atrakcje starego, średniowiecznego miasta co roku przyciągają tysiące turystów. Oprócz pięknych plaż, wizytówką Darłówka są: most rozsuwany, port, latarnia morska oraz wiele innych ciekawych miejsc.

Przy południowo-zachodniej części Darłówka znajduje się jednostka wojskowa 44 Bazy Lotnictwa Morskiego. Tanie noclegi

Darłówko noclegi tanie to sezonowa baza noclegowo-wypoczynkowa obejmująca: pensjonaty, pokoje gościnne, ośrodki wczasowe, domy wypoczynkowe oraz hotele.

Mieści się tutaj kemping z polem namiotowym na 150 namiotów i 100 miejsc na przyczepy kempingowe.

jest idealnym miejscem wypoczynku, relaksu i zabawy dla szerokiego grona naszych stałych oraz nowych klientów. To właśnie dla Państwa komfortu nieustanie podnosimy jakość i różnorodność naszych usług, tak aby zagwarantować naszym gościom optymalny poziom wypoczynku.

Darłówko noclegi domki zlokalizowany jest blisko od morza i szerokiej, piaszczystej plaży, niedaleko deptaku i portu i od centrum Darłowa.

Sezon letni pełni funkcję turystyczno-wypoczynkową

noclegi Darłówko, Darłówko noclegi domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.