Chochołów

Turyści odwiedzający Chochołów to nie tylko Polacy, ale także europejczycy, którzy widzą tu atrakcyjne ceny a także wiele atrakcji jakie oferuje Podhale. noclegi blisko term chochołowskich Muzeum Powstania Chochołowskiego mieści się w zabytkowej chałupie należącej niegdyś do zamożnego gospodarza, Jana Bafii. Chałupa Bafii typowa dla budownictwa podhalańskiego, a więc wykonana z płazów, konstrukcji zrębowej. Wieś która przyciąga turystów przez cały rok to Chochołów.

Miejscowość posiada ciekawe położenie. tanie noclegi w Chochołowie Dzieciaki mają zagwarantowaną świetną zabawę ponieważ znajdują się tu 2 strefy, jedna dla małych, druga dla dużych dzieci, akwarium tzw pokój zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw z wieloma atrakcjami wodnymi. Okoliczne tereny – obłe pagórki – są odpowiednie do uprawiania narciarstwa biegowego oraz zjeżdżania na sankach. Możemy także ruszyć z Chochołowa na narty do ośrodka w Orawicach na Słowacji. Okoliczne tereny – obłe pagórki – są odpowiednie do uprawiania narciarstwa biegowego oraz zjeżdżania na sankach.

Możemy także ruszyć z Chochołowa na narty do ośrodka w Orawicach na Słowacji. Warto zatrzymać się w tej miejscowości z uwagi na atrakcyjne ceny, a połączenie komunikacyjne z innymi miejscowościami nie jest najgorsze. Przez miejscowość Chochołów przebiega również nowa ścieżka rowerowa biegnąca od Nowego Targu aż do Trsteny na Słowacji. Rowerzyści i narciarze na pewno będą zadowoleni wybierając się do Chochołowa czy to na weekend czy dłuższy urlop.

chochołów noclegi blisko term

Możliwość komentowania jest wyłączona.