Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska jest bardzo ciekawą miejscowością zlokalizowaną na Podhalu, Bukowina Tatrzańska noclegi każdego roku przyciąga tysiące turystów z wielu zakątków Polski i nie tylko. Bukowina Tatrzańska pensjonaty to miejsce słynące przede wszystkim z atrakcji turystyczno-narciarskich. Znaleźć tutaj można dwa nowoczesne Aquaparki, którymi można cieszyć się przez cały dzień a także kilkadziesiąt świetnie przygotowanych wyciągów narciarskich.

Przyznać trzeba, że Bukowina to niesamowite miejsce, kryje wiele ciekawych miejsc oraz zjawisk, o których bardzo wiele turystów odwiedzających to miejsce może nawet nie wiedzieć. Jedną z nich jest fakt, że na terenie Bukowiny Tatrzańskiej znajdują się jedyne w Polsce lodowce, w tym jeden liczący około 400 lat i 30 metrów grubości.
Inną ciekawostką przyrodniczą w Bukowinie jest wodospad Siklawa, który mając 70 metrów jest najwyższym wodospadem w kraju. Na terenie gminy Bukowina znajduje się ponadto aż 8 jezior tatrzańskich oraz duże pokłady wód termalnych, które wykorzystano do powstania odwiedzanych bardzo chętnie przez turystów term.
Bukowina Tatrzańska noclegi z wyżywieniem zaprasza nie tylko na noclegi z wyżywieniem ale również na baseny geotermalne w Bukowinie Tatrzańskiej można też skorzystać z saun, siłowni, solarium, gabinetów masażu i zabiegów Bukowina Tatrzańska to czyste powietrze, woda, las i rzeka sprawiają, bardzo dobre miejsce do spędzenia urlopu.

Noclegi Bukowina Tatrzańska noclegi to pięknie usytuowana wieś letniskowa i narciarska  Z Bukowiny widać  cały łańcuch Tatr. Bukowina to jedna z najwyżej położonych miejscowości podhalańskich zwane  przez górali są wierchami.

 

Bukowina Tatrzańska ośrodki wypoczynkowe, bukowina tatrzańska noclegi blisko basenów, Bukowina Tatrzańska pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.