BikeCalendar.pl rośnie w siłę!

Miło nam ogłosić, że BikeCalendar.pl notuje zadowalający wzrost popularności z każdym miesiącem – przeglądając statystyki odwiedzin strony co miesiąc widzimy rekordową dla nas liczbę użytkowników i odwiedzin strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo oznacza to, że wysiłki naszej dwuosobowej ekipy nie idą na marne.

BikeCalendar.pl wystartował w lutym 2011, w naszych głowach narodził się w połowie roku 2010. Nie wiedzieliśmy wówczas, jakie będzie zainteresowanie stroną, byliśmy jednak pewni, że należy podjąć próbę stworzenia takiego rowerowego kalendarium. Stronę budowaliśmy i rozwijaliśmy (i jest tak do tej pory) wyłącznie w tzw. „wolnym czasie”, a ponieważ pierwsze lata jej istnienia zbiegły się w czasie z różnymi wielkimi wydarzeniami w naszym życiu prywatnym, nie byliśmy w stanie poświęcić jej tyle czasu, ile byśmy chcieli.

W 2013 udało nam się wrócić do gry na poważnie i statystyki użytkowania strony od tamtej pory zaskakują nas co miesiąc.

W maju 2014 stronę wyświetlono ponad 77 tysięcy razy, odwiedziło ją 26 tysięcy unikalnych użytkowników. Są to liczby o jedną trzecią większe niż za poprzedni „rekordowy” miesiąc – kwiecień 2014, kiedy odwiedziło nas 17 tysięcy unikalnych użytkowników (51,5 tys. odsłon). Przez cały czas istnienia BikeCalendar.pl średni czas pobytu na stronie wynosi około trzech minut. Roztocze noclegi zaprasza.