BikeCalendar.pl rośnie w siłę!

Miło nam ogłosić, że BikeCalendar.pl notuje zadowalający wzrost popularności z każdym miesiącem – przeglądając statystyki odwiedzin strony co miesiąc widzimy rekordową dla nas liczbę użytkowników i odwiedzin strony. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo oznacza to, że wysiłki naszej dwuosobowej ekipy nie idą na marne.

BikeCalendar.pl wystartował w lutym 2011, w naszych głowach narodził się w połowie roku 2010. Nie wiedzieliśmy wówczas, jakie będzie zainteresowanie stroną, byliśmy jednak pewni, że należy podjąć próbę stworzenia takiego rowerowego kalendarium. Stronę budowaliśmy i rozwijaliśmy (i jest tak do tej pory) wyłącznie w tzw. „wolnym czasie”, a ponieważ pierwsze lata jej istnienia zbiegły się w czasie z różnymi wielkimi wydarzeniami w naszym życiu prywatnym, nie byliśmy w stanie poświęcić jej tyle czasu, ile byśmy chcieli.

W 2013 udało nam się wrócić do gry na poważnie i statystyki użytkowania strony od tamtej pory zaskakują nas co miesiąc.

W maju 2014 stronę wyświetlono ponad 77 tysięcy razy, odwiedziło ją 26 tysięcy unikalnych użytkowników. Są to liczby o jedną trzecią większe niż za poprzedni „rekordowy” miesiąc – kwiecień 2014, kiedy odwiedziło nas 17 tysięcy unikalnych użytkowników (51,5 tys. odsłon). Przez cały czas istnienia BikeCalendar.pl średni czas pobytu na stronie wynosi około trzech minut. Roztocze noclegi zaprasza.


Możliwość komentowania jest wyłączona.