Mazury noclegi blisko jeziora

Mazury noclegi w spokojnej okolicy, blisko jeziora, z daleka od ulicznego zgiełku.
e kąpielisko jest strzeżone, prowadzi promenada wzdłuż brzegu pięknego i czystego Jeziora. W pobliżu znajdują się sklepy, nad brzegiem jeziora, znajduje się bulwar spacerowy, który prowadzi do portu w  otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.
Mazury noclegi  położone jest w centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy.
Wiele  miejscowości turystycznych takich jak Mikołajki, Węgorzewo i Kętrzyn, gdzie w sezonie odbywają się liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe.
obok plaża , jezioro Warnolty, jezioro Śniardwy, Puszcza Piska, jadłodajnia,

Dla aktywnych: możliwość wędkowania, stadnina koni, stadion sportowy oraz 40 km ścieżek rowerowych.
Atrakcje turystyczne: przystań, pomost.
Dla dzieci plac zabaw.
W pobliżu znajduje się: plaża, przystań Skarbek oraz Biskaje, pomost dla wędkarzy – 50 m, SPA (solarium, odnowa biologiczna, gabinet kosmetyczny, sauna) – 150 m, stadnina koni – 2500 m.
Dla dzieci plac zabaw.

Atrakcje w regionie:
* spływy kajakowe rzeką Krutynią,
* Galindia,
* Sanktuarium Święta Lipka,
* Wioska Żeglarska Mikołajki,
* rejsy statkiem wycieczkowym,
* Twierdza Boyen Giżycko, Most Obrotowy na Kanale Łuczańskim,
* Kwatera Himmlera Pozezdrze,
* Stańczyki – zabytkowe mosty,
* Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie,
* ferma jeleniowatych w Kosewie,
* zamek rycerski w Rynie,
* Zoo Safarii w miejscowości Okrągłe,
* Kanał Mazurski.

Domki nad jeziorem Płociczne w małej miejscowości Zełwągi, 5 km od Mikołajek. Wieś jest typowo turystyczna z punktami gastronomicznymi, sklepami, plażą wiejską z boiskiem do gry w siatkówkę plażową. Bliskość lasów i jezior w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Piskiej, przylegającej do Mazurskiego Parku Krajobrazowego, sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Letniskowy Domek Dłużek jest doskonałym miejscem dla osób lubiących ciszę i spokój, jak również aktywne formy wypoczynku. Okoliczne lasy zapewniają dobre warunki do spacerów lub wycieczek rowerowych, znajdująca się w pobliżu ścieżka dydaktyczna pozwala zapoznać się z walorami okolicznej przyrody oraz napotkać się na grzyby i jagody.
Jezioro Dłużek o długości 9 km to z kolei idealne miejsce dla amatorów wypoczynku wodnego, pięknie położone wśród lasów doskonale nadaje się zarówno do turystyki wodnej – spływy kajakowe, jak i klasycznych form spędzania wypoczynku – kąpiele i wędkarstwo (sandacz, szczupak, okoń, lin, leszcz, płoć).


Możliwość komentowania jest wyłączona.