„Poprzez pasję do sukcesu” w MCK.

„Poprzez pasję do sukcesu”. W krynickim Młodzieżowym Centrum Kariery odbyło się seminarium, którego celem było pokazanie młodym ludziom, że w małych miejscowościach mogą również rozwijać swoje pasje i uczynić z nich sposób na życie.
W Seminarium uczestniczyli gimnazjaliści z Muszyny i Krynica noclegi, a także podopieczni Środowiskowego Hufca Pracy Grupy. Spotkanie rozpoczęły zajęcia z doradcą zawodowym, który wprowadził uczestników w zagadnienia związane z odkrywaniem własnych zainteresowań i pasji. – „Ciekawość, pragnienia i marzenia inspirują do poznawania świata, budują emocje pogłębiają wiedzę, a przede wszystkim sprawiają przyjemność”. – mówi Małgorzata Opiło, z Młodzieżowego Centrum Kariery – „Zainteresowania i pasje stanowią inspiracje do działania, mogą również stać się początkiem drogi do kariery”.

  Wśród zaproszonych gości byli Krzysztof Bulanda, trener kickboxingu i Damian Sobolewski, instruktor zespołu breakdance „Butterfly Crew”, uczestnik telewizyjnego show „Got to dance”. Z młodzieżą spotkali się też Tomasz Król, „Królik” , autor projektu „Jaraj zośkę” oraz wokalistka Viola Marcinkiewicz, która uczestniczyła w „Szansie na sukces”, „X Factor” i „Must be the music”. „Poprzez pasję do sukcesu” zostało zorganizowane w ramach VI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery noclegi Krynica.

Możliwość komentowania jest wyłączona.