Witów noclegi, pokoje, pensjonaty

Witów to bardzo atrakcyjna i urokliwa miejscowość turystyczna, położona u stóp Tatr Zachodnich. Tatrzańską część Witowa stanowią Dolina Lejowa i najdłuższa z dolin tatrzańskich Dolina Chochołowska. Można wybrać sie z tąd do Doliny Kościeliskiej po wszystkich szlakach mozna  wypożyczyć rower lub przejechać się konną bryczką. Przez wieś biegnie też rzeka Czarny Dunajec wypływająca prosto z Tatr przy której w ciszy i spokoju można spędzić wolny czas a potoki płynące przez Witów to naprawdę bystre wody.
Witów noclegi  atutami miejscowości są:
– bliskie sąsiedztwo Zakopanego[
– przejście graniczne ze Słowacją Chochołów – Sucha Hora
– piesze przejście Magóra Witowska – Orawice
– w pobliskich Orawicach znajdują się ciepłe źródła
– w Witowie możemy zobaczyć dzieła sztuki ciesielskiej jakimi są zabytkowy kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznejm oraz kaplica św. Anny na Płazówce oraz kaplica św. Jana Chrzciciela w Dolinie Chochołowskiej.

Witów noclegi blisko wyciągu w niedalekiej okolicy:
wyciąg narciarski Witów-ski
przystanek
sklepy
restauracja Witowianka
Termy Chochołowskie
Dolina Kościeliskia
Dolina Chochołowska
Zakopane

Witów noclegi przy wyciagu atrakcyjność wzrasta szczególnie zimą, kiedy to rozpoczyna się okres „białego szaleństwa” Na terenie Witowa znajdują się 4 wyciągi narciarskie,  kolej linowa o długości 1000m. Amatorzy sportów zimowych odnajdą tutaj również kilka tras biegowych. W tym okresie odbywają się również kuligi, a dla osób lubiących mocne wrażenia w Witowie znajduje się wypożyczalnia quadów oraz skuterów śnieżnych.

Noclegi w Witowie w spokojnym miejscu z dala od hałasu i smogu. Noclegi otacza strumyk Cicha Woda,którego szum każdego relaksuje a na łące obok widać Giewont i Czerwone Wierchy.
Witów noclegi z wyżywieniem oferuje pokoje , lodówka , kuchenka , mikrofala, czajnik, sztućce, szklanki, talerze, naczynia.

Witów noclegi domki  graniczącą z Kościeliskiem oraz znajduje się blisko Zakopanego. Z polany  rozciągają są piękne widoki na Giewont od zachodu i pasmo Czerwonych Wierchów. noclegi leżą u zbiegu trzech górskich potoków: Kirowa Woda, Lejowy Potok i Chochołowski Potok.  Noclegi blisko term, kompleks basenów Chochołowskie Termy. Dla bardziej wytrawnych turystów, uprawiających wspinaczkę wysokogórską stanowi punkt wyjścia w Tatry Wysokie.

Noclegi Witów położoone blisko do Doliny Małej Łąki, na Giewont oraz Butorowy, Szymoszkową Bliskość Tatr powoduje, że jest również atrakcyjną bazą wypadową do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej oraz Jaskini Mroźnej.

To niewielka miejscowość położona u podnóża Tatr
Malowniczy widok na Tatry, bliskość miasta Zakopane, sprawiają, że Witów cieszy się dużą popularnością wśród turystów.

Zimą Witów noclegi blisko wyciągu proponuje wyciągi narciarskie,trasy biegowe , latem szlaki turystyczne i rowerowe oraz wycieczki po okolicy.
Turystom proponujemy wycieczki takie jak : Morskie Oko, Kasprowy Wierch, Kalatówki, Rusinowa Polana, Dolina Białego i Strążyska , Ścieżka pod Reglami z Doliną za Bramką i ku Dziurze, Butorowy Wierch i Gubałówka, Aquapark , baseny termalne w Szaflarach i Bukowinie, Białce oraz Chchołowie oraz kąpielisko na Szymoszkowej.
W Zakopanem jest mnóstwo muzeów, 2 kina i teatr Witkacego. Wycieczki w Tatry z przewodnikiem, spływ Dunajcem, kuligi, pieczenie barana, wycieczki w Tatry Słowackie, przejażdżki bryczką, kolacje z muzykantami i posiady z gawędziarzem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.