Wiosenny Karpacz

Pięknie położony zakątek Polski w Karkonoszach u podnóża Śnieżki. Mikroklimat będący osnową tego regionu jest bardzo sprzyjający zdrowiu a góry i lasy zachęcają nas do pieszych wędrówek i uprawianiu wszelkiego rodzaju sportów. Atutem naszej małej miejscowości jest cisza i spokój oraz łatwy dostęp do gór. W pobliżu jest szereg stoków narciarskich oraz szlaków turystycznych. Położenie, klimat, zabytki oraz bogata historia miasteczka sprawiają, że jest to jeden z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych zakątków naszego kraju.

Noclegi w Karpaczu to  pokoje: 2,3,4 osobowe z łazienkami lub do 2 pokoi wspólna łazienka, tarasami oraz TV. ( TV sat w opcji ). Karpacz domki do wspaniała alternatywa dla turystów którzy chcą odpocząć w ciszy i spokoju.
Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny na II piętrze (naczynia,sztućce,czajnik bezprzewodowy oraz 2 lodówki).Na parterze jest świetlica oraz aneks kuchenny. Przed posesją są miejsca postojowe na samochód.
Możliwość grillowania na ogrodzie, zwróconym w stronę przepieknej Śnieżki. Spokojne miejsce a zarazem łatwy dostęp do sklepów i gastronomii- z posesji bezpośredni widok na panoramę Karkonoszy.

Warto zobaczyć

KRZESZÓW – EUROPEJSKA PERŁA BAROKU
SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ
POCYSTERSKI KOMPLEKS W KRZESZOWIE
ODDALONY JEST OD KARPACZA 33 km.
JEST NIEOCENIONYM SKARBEM
DZIEDZICTWA EUROPEJSKIEGO.
Z obiektów muzealnych  w  Karpacza warto odwiedzić także Muzeum Zabawek i Lalek, którego ekspozycje zachwycają nie tylko najmłodszych. Wystawiane ekspozycje to zbiory Henryka Tomaszewskiego, który jest twórcą i działającym przez wiele lat dyrektorem Pantomimy Wrocławskiej. Atrakcją turystyczną jest  miasteczko Country, które znajduje się między Ścięgnami a Karpaczem. To miejsce potrafi przenieść w zupełnie inny świat. Najazd Indian, napad na bank. Na terenie miasteczka na turystę czeka wiele atrakcji, przyjeżdżający turysta może sprawdzić swoich sił z utrzymaniu się na grzbiecie elektrycznego byka, przejechać się konno, zarzucić lassem, wydoić krowę, nauczyć się strzelać z łuku itp. Tu znajdziemy Klimat Amerykańskiego Dzikiego Zachodu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.