W sercu Tatr

Zakopane to nie tylko przepiękne miasto powiatu Tatrzańskiego, ale też (a może przede wszystkim) jedno z najatrakcyjniejszych o każdej porze roku miejsc w Polsce. Zimą ściągają tu wielbiciele „białego szaleństwa” z całego świata. Lato zaś jest porą idealną dla amatorów górskich wędrówek i wypoczynku w pięknej, górskiej scenerii.
Miasto przyciąga niepowtarzalnym klimatem autentycznej ludowej kultury podhalańskich górali, charakterystyczną architekturą, zapierającymi dech w piersiach widokami oraz tętniącymi życiem Krupówkami. Ponadto znajduje się tu nie tylko mnóstwo wyciągów i szlaków turystycznych, ale również całe hordy innych atrakcji, takich jak Wielka Krokiew, aquapark czy parki linowe.
Wypoczynek w pełnych uroku willach Zakopanego to czysta przyjemność. Błogiego lenistwa możemy też doświadczyć w pięknych apartamentach, pensjonatach i prywatnych kwaterach, w których urzeka widok na piękne Tatry. Bo przecież nie liczy się to, czy urlop spędzimy w tanich noclegowniach czy wystawnych hotelach, a to, że w tym przepięknym zakątku Polski jesteśmy i że możemy podziwiać ten cud natury.
Zakopane noclegi zapraszają!

Możliwość komentowania jest wyłączona.