Hajnówka noclegi, pokoje, gospodarstwa agroturystyczne zapraszają na wspaniały wypoczynek…

Hajnówka to miasto na Podlasiu, leżące pomiędzy Bielskiem Podlaskim i Białowieżą. Leży na drodzę wiodącej do słynnej Białowieży, stąd Hajnówka często nazywana jest „Bramą do Puszczy Białowieskiej”. Powiat Hajnowski to nie tylko Puszcza Białowieska, liczne ścieżki turystyczne, skanseny czy pomniki przyrody. To ciekawa historia i wielokulturowość przejawiająca się w architekturze miasta.

Przeplatają się tu dwie religie – katolicka i prawosławna. Świątynie wybudowane przez obu przedstawicieli należą do najliczniej odwiedzanych przez turystów obiektów sakralnych. Największe z nich to Sobór Świętej Trójcy i Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Jeśli chcecie odpocząć od zgiełku i wielkomiejskiego gwaru zapraszamy do Hajnówki
Hajnówka noclegi położone w niewielkiej wsi z dala od ruchu ulicznego, pośród lasów i łąk w bliskim sąsiedztwie Puszczy Białowieskiej. Z okien widać las.
Spokój i ciszę czasami przerywa kumkanie żab , śpiew ptaków , klekot bocianów.
Znajdziecie tutaj wiele ścieżek do przejścia i przejechania.Zobaczycie wiele ciekawych miejsc.

Warto wspomieć, że w Soborze Hajnowskim odbywa się coroczny Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej. W Hajnówce warto też zobaczyć pomnik żubra odlanego z brązu. Stoi on na skwerze przed Urzędem Miejskim w Hajnówce jako wizytówka całego powiatu. Niewątpliwie jedną z ciekawszych atrakcji jest przejażdżka kolejką wąskotorową do jeziora Topiło.
Warto również zobaczyć Park Miniatur Zabytków Podlasia. Bogata historia i atrakcyjne położenie miasta Hajnówka sprawia, że jest to miejsce warte zobaczenia.

Hajnówka noclegi w pensjonatach, willach, gospodarstwach agroturystycznych, pokojach gościnnych, apartamenatch czy domkach to doskonała baza noclegowa dookoła otoczonej przez piękne drzewa Puszczy Białowieskiej. Każda pora roku w zaskakuje swoim urokiem, barwą kolorów, zwierzętami, szumem roślin i spokojem, którego tak nam brakuje na co dzień. Hajnówka tanie noclegi to świetny wypoczynek jak również szeroka gama noclegowa. Aby sprostać wymaganiom turystów w ofercie znajduje sie wiele udogodnień.


Możliwość komentowania jest wyłączona.