Białka Tatrzańska atrakcje

Białka Tatrzańska to podhalańska miejscowość, która kojarzy się z basenami „Termy Bania” oraz z ośrodkiem narciarskim „Kotelnica Białczańska”. Miejscowość oferuje turystom mnóstwo możliwości na spędzenie wakacji, uropu czy ferii. Dla dzieci i młodzieży górską krainę Kids Bania to Minipark rozrywki znajduje się bezpośrednio przy Hotelu i Termie Bania.

Jest to miejsce przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Maluchy bawią się doskonale w olbrzymiej piaskownicy albo na oponkowej karuzeli, starsze dzieciaki spędzają czas na wiszących konstrukcjach, w domkach na drzewie lub na tyrolce. Młodzież najchętniej korzysta z wielofunkcyjnego boiska lub siłowni. Wszyscy bawią się doskonale na oponkowej zjeżdżalni.

O atrakcyjności miasta stanowi również dogodna komunikacja drogowa, ponad kilkanaście tysięcy miejsc noclegowych w nowoczesnych obiektach wczasowych, hotelach i pensjonatach oraz rozbudowana sieć gastronomiczna. Położenie Białki Tatrzańskiej sprawia, iż jest ona idealną bazą na rozpoczęcie wycieczek górskich i rowerowych. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki. Latem dodatkową atrakcją staje się rzeka Białka, na której każdego roku organizowane są widowiskowe Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym. Białka Tatrzańska zachowała swą kulturę i tradycje góralskie, co widać tu na każdym kroku – klimatyczne karczmy, swoista gwara i stroje czy porozsiewane tu i ówdzie bacówki służące juhasom i ich owcom.

Z wielu punktów Białki można dojść do najbliższych wierchów drogą polną – dojazdową lub ścieżkami. Z Kantówki kierując się na zachód, dotrzemy na Horników Wierch oraz Wysoki Wierch. Jeśli chcesz dobrze poznać Białkę, nie zwlekaj przyjedź już dziś a na pewno nie pożałujesz, znajduje się tu doskonała baza noclegowa z mnóstwem atrakcji.

Białka Tatrzańska otoczona jest również przez rozmaite szlaki turystyczne, którymi dostać można się w najciekawsze miejsca w regionie. W jej najbliższej okolicy znaleźć można różne ciekawe i wyjątkowe miejsca do zwiedzania lub uprawiania czynnego wypoczynku oraz zapierające dech w piersiach, cudowne górskie widoki. Położenie Białki Tatrzańskiej sprawia, iż jest ona idealną bazą na rozpoczęcie wycieczek górskich i rowerowych.

Noclegi Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska, położona w malowniczym otoczeniu Tatr, oferuje bogatą ofertę noclegową dopasowaną do potrzeb zarówno miłośników gór, jak i osób poszukujących relaksu. Białka Tatrzańska noclegi blisko term to doskonała opcja dla tych, którzy pragną połączyć wypoczynek z korzystaniem z atrakcji wodnych. Bliskość szlaków turystycznych czyni Białkę Tatrzańską idealnym miejscem dla pasjonatów górskich wędrówek. Dla turystów szukających przystępnych cen, Białka Tatrzańska oferuje tanie noclegi, które nie obciążają zbytnio budżetu podróżnego. Bogata oferta noclegów z wyżywieniem, w tym śniadaniem, zapewnia komfortowy i bezproblemowy pobyt. Oprócz tego, goście mogą wybierać pomiędzy domkami do wynajęcia, które oferują prywatność i niezależność, a także apartamenty Białka Tatrzańska i ośrodkami wczasowymi z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak basen czy jacuzzi


Możliwość komentowania jest wyłączona.