AgroFul

Orawka 31a
34-480 Jabłonka

Chcemy zaproponować Państwu wypoczynek w rodzinnym domu umiejscowionym na górce nad Doliną, z dala od innych domów. Budynek wolnostojący w urokliwym zakątku. Zimą można zjeżdzać na sankach we własnym ogrodzie do uroczej doliny.

Dom otoczony jest dużym zadbanym ogrodem, który jest do dyspozycji naszych gości. W tak dużym pięknym ogrodzie można odetchnąć, powzdychać świeżym powietrzem, odpocząć od hałasu, kurzu i zapomnieć o wszystkich codziennych problemach.
Z naszego ogrodu można podziwiać widoki na Tatry, jezioro orawskie, Babią Górę. Znajduje się w nim, Altanka, gdzie w dzień można chować się przed słońcem, a wieczorem urządzać imprezy.
W ogrodzie dla naszych gości są również: huśtawki dla dorosłych, huśtawki dla dzieci, piaskownica, stół do tenisa stołowego, koszykówka, bramka do piłki nożnej, babington, stół do gry w piłkarzyki. Dzieci mają więc dobre miejsce do zabawy, podczas gdy rodzice mogą odpocząć.
Do dyspozycji gości mamy też rowery do wypożyczenia. Jeden z rowerów przeznaczony jest dla matki z dzieckiem, tzn. ma siodełko dla dziecka. W świetlicy mamy duży stół bilardowy.
Jeśli ktoś chce stracić na wadze, do dyspozycji gości mamy 2 rowery magnetyczne.
Rodzice mogą spokojnie spędzać czas w ogrodzie, gdy dziecko śpi dzięki elektronicznej niani, która jest do dyspozycji gości.
Naszym gościom oferujemy:
1. Apartament 4-osobowy z własną łazienką oraz dużym balkonem z którego można podziwiać piękne widoki na Babia Górę i Tatry. W Apartamencie jest w pełni wyposażona kuchnia : lodówka, zamrażarka, zmywarka, mikser kuchenny , expres do kawy, piec gazowy. Duży stół na 6 osób, meble pokojowe, telewizor, radio. 4-łóżka z materacami zdrowotnymi. Kołdry, koce, poduszki z których mogą także korzystać alergicy.Cena 160 zł za dobę do 4 osób, 5 osoba która śpi na łóżku wyciąganym 35 zł na dobę.
2. Pokój 3-osobowy z balkonem z własną łazienką. Z pokoju można podziwiać piękne widoki na Tatry.
W pokoju znajduje się duże łóżko dwuosobowe, plus 3 łóżko wyciągane. W pokoju do dyspozycji gości jest mały aneks kuchenny, telewizor i radio. Łóżka wyposażone są w materace zdrowotne. 3 osoba która śpi na łóżku wyciąganym 5 zł taniej od tej osoby.
3. Pokój 3-osobowy z dużą własną łazienką,
(2 łóżka 1-osobowe +1 wyciągane), z wygodnymi materacami. W pokoju znajduje się telewizor, radio , mały aneks kuchenny. 3 osoba która śpi na łóżku wyciąganym 5 zł taniej od tej osoby za nocleg.
4. Pokój 3-osobowy z własną łazienką oraz z pięknym widokiem na Tatry ,
( 3 łóżka 1-osobowe), telewizor, radio.
W pokoju do dyspozycji jest mały aneks kuchenny.
5. Pokój 3-osobowy z własną łazienką oraz z pięknym widokiem na Tatry. ,
w pokoju znajduje się duże łóżko dwuosobowe, plus 3 łóżko wyciągane. W pokoju do dyspozycji jest mały aneks kuchenny , radio, telewizor, materace zdrowotne. 3 osoba która śpi na łóżku wyciąganym 5 zł taniej od tej osoby za nocleg.

Możliwość komentowania jest wyłączona.